Katalog Avon 11 2020 online

Zapraszamy do obejrzenia katalogu Avon 11 2020. Obowiqzuje: 13.08.2020 — 02.09.2020. Zrób katalog na pełnym ekranie — strzałki w prawym górnym rogu.

Katalog Avon 11 2020 online Polska

Katalog Avon 11 2020 to niesamowita koncentracja kosmetyków i stylu. Znajdziesz tutaj wiele nowych produktów, świetne oferty i inspirujące pomysły. Obejrzyj nowy katalog online i ciesz się żywymi i kolorowymi stronami.

Katalog Avon 11 2020 oferuje:

  • Woda toaletowa «Lovely apple». To zapach świeżego lata. Lato zawsze kojarzy się z radością i przygodą. Po zanurzeniu się w świecie aromatów poczujesz nieopisane emocje.
  • Maska do stóp «Drzewo ananasa i herbaty». Twoja skóra otrzyma przyjemnością, na jaką zasługuje. Nogi wymagają szczególnej pielęgnacji. Otrzymasz wynik na poziomie pedicure salonu. Nawet najbardziej sucha skóra zostanie złuszczona, a pięty staną się miękkie, jak aksamit. Użycie jest bardzo proste. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć skarpetki na wcześniej przygotowane i oczyszczone nogi. Kolejnym etapem jest krótki masaż własny, którego celem jest rozprowadzenie produktu po skórze stóp. W ciągu zaledwie 15 minut możesz zdjąć maskę i cieszyć się efektem.
  • Pianka do kąpieli «Absolutna czystość». Wiele osób lubi relaksującą kąpiel po długim dniu pracy. To ta pianka stworzy zupełnie inną atmosferę w łazience. Aromat liści bambusa i białego piżma zapewni prawdziwy relaks.
  • Wielofunkcyjny tusz do rzęs 5 w 1. Wydłużenie, objętość, podkręcenie i separacja rzęs są teraz w jednej butelce! Wielu osobom trudno jest wybrać odpowiedni tusz do rzęs w tej różnorodności efektów. Ale teraz wszystko to jest połączone w jednej butelce.
  • Podkład do twarzy «24 godziny oporu». W lecie bardzo trudno jest wybrać dla siebie wysokiej jakości podkład. W końcu ulica jest gorąca, a skóra nie oddycha, co prowadzi do podrażnień i wysypek. Ale z tym kremem tak się nie stanie. Lekka powłoka gwarantuje komfort przez 24 godziny.
  • Proszek do brwi. Wygodny aplikator zapewnia wyjątkowo precyzyjne linie. Dzięki temu możesz stworzyć sobie najbardziej naturalny obraz.