Avon Fokus 4 2023 Kwiecień Polska

Fokus Avon Kwiecień 2023

Informacje katalogowe Avon Focus 4 2023 przydadzą się tym, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność, zwiększyć zamówienia, otrzymać rabaty i wziąć udział w specjalnych programach.

Na łamach kwietniowego magazynu Focus nasi odnoszący sukcesy konsultanci dzielą się swoimi sukcesami biznesowymi. Na przykład świetną radą jest udostępnienie linku do katalogu w komunikatorach swojej sieci społecznościowej i zwrócenie uwagi znajomych na promocje. Zaprezentuj w wiadomościach, czego używasz w pielęgnacji skóry lub kosmetykach, a Twoje zamówienia natychmiast wzrosną. Osiągnij poziom Diamentowy, aby uzyskać więcej przywilejów i bezpłatnych wersji próbnych. Aby otrzymać 40% rabatu na zapachy Avon, należy zakupić minimum 6 butelek perfum męskich lub damskich. Promocja obejmuje również nowe zapachy Avon — sparowane zapachy Attraction Game.

Kosmetyki premium LUXE wracają do akcji! Kupując dowolne 4 produkty kosmetyczne, rabat wyniesie 40%! Serum z witaminą C Anew jest naszym bestsellerem, więc uwzględnij je w swoim zamówieniu rabatowym, a klienci od razu je złapią. Specjalne ceny dotyczą zestawów kosmetyków do pielęgnacji ciała. Zestaw trzech żeli pod prysznic Senses z rabatem 60%, a zestaw Encanto z aromatem magnolii z rabatem 70%! Znajdź swój idealny zestaw przeciwstarzeniowy Anew. Kupując dwa produkty na raz, otrzymasz ekskluzywny rabat do 75%. Zaskocz swoich klientów nowościami z kolejnego katalogu Avon 5 2023 i zamów produkty demonstracyjne w specjalnej cenie. Mała torebka Aster to świetna propozycja na sezon wiosenno-letni. Zewnętrzna lamówka wykonana jest z kolorowego materiału, a zapięcie ozdobione jest koralikami. Również, specjalnie na sezon wiosenny, wypuszczono elegancką biżuterię, zegarki na rękę i stylowe okulary przeciwsłoneczne. Niewątpliwie nowe produkty Focus Avon spodobają się Tobie i Twoim klientom!