Avon Fokus 10 2022 Październik Polska

Zapraszamy do obejrzenia Fokus Avon 10/2022 Październik.
Rozwiń katalog do pełnego ekranu za pomocą strzałek w prawym górnym rogu.
Możesz obracać strony „w lewo” i „w prawo” za pomocą strzałek nawigacyjnych.

Fokus 10 2022 Avon Październik

Katalog Avon Focus 10 2022 już na Twoich ekranach w dobrej jakości. Obejrzyj nowy numer konsultanta Avon i znajdź niesamowite propozycje wartości dla swojej firmy.

Zacznij oglądać Avon Focus, ponieważ ta firma wciąż przedstawia swoim klientom ważne kobiety, które wiedzą, jak osiągnąć swoje cele i nie boją się opowiedzieć swojej historii. Okładka tego katalogu dedykowana jest dziewczynie o imieniu Sylwia Cyran. Tę młodą dziewczynę o pięknym i pogodnym uśmiechu można nazwać naprawdę silną osobą. Udało jej się pokonać raka i teraz o tym mówi, bierze udział w kampanii społecznej firmy Avon.

Październik to Miesiąc Świadomości Raka Piersi. Co roku coraz więcej osób słyszy tę diagnozę. Według Światowej Organizacji Zdrowia rocznie rejestruje się średnio od 800 000 do 1 miliona nowych przypadków. To są naprawdę przerażające liczby, dlatego bardzo ważne jest, aby coroczna kontrola u lekarza. W końcu, jeśli wykryjesz raka we wczesnym stadium, prawdopodobieństwo pokonania raka jest bardzo wysokie. Ale niestety rak piersi jest drugą co do wielkości przyczyną zgonów wśród kobiet, na pierwszym miejscu jest inny rodzaj onkologii.

Dlatego ważne jest, aby o tym nie milczeć, aby coraz więcej kobiet miało zwyczaj regularnych wizyt u lekarza i badania.