Katalog Avon 5 2022 Może Polska

Avon katalog Może 2022 oglądać online

Zapraszamy do obejrzenia katalogu Avon 5/2022 Może.
Rozwiń katalog do pełnego ekranu za pomocą strzałek w prawym górnym rogu.
Możesz obracać strony „w lewo” i „w prawo” za pomocą strzałek nawigacyjnych.

Przygotuj się na letnie dni już teraz, korzystając z katalogu Avon 5 2022 Może. Teraz zaczynają się ciepłe, słoneczne dni, co oznacza, że ​​czas chronić skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Do czego służy ta ochrona? Niestety dziś słońce dostarcza nie tylko witaminę D, ale także coś, co może zaszkodzić skórze, promienie ultrafioletowe przyczyniają się do przedwczesnego starzenia się skóry, a nawet raka skóry. Wysokiej jakości krem ​​na dzień może chronić przed tym wszystkim. Aby temu zapobiec, ważne jest, aby używać produktów o wysokiej ochronie SPF. Jeden z tych funduszy został zaprezentowany w nowościach poprzedniej kampanii. Krem na dzień Anew z witaminą C w składzie i ochroną przed szkodliwymi promieniami. Znajdź ten produkt na stronach tego katalogu, tutaj możesz obejrzeć katalog May Avon 5 2022 i dodać niezbędne środki do zamówienia. Ten innowacyjny produkt z pewnością zadba i zapewni niezbędną pielęgnację Twojej skórze. Istnieją różne stopnie ochrony, Avon oferuje remedium z SPF 50, to wystarczy, aby skóra była zdrowa. Ponadto krem ​​ten ma działanie nawilżające i matujące, co jest szczególnie ważne w czasie upałów, ponieważ pod wpływem wysokiej temperatury skóra traci dużo płynu. A dlaczego specjaliści Avon zdecydowali się na dodanie do tego produktu witaminy C? Jednym z powodów jest to, że składnik ten dobrze nawilża skórę twarzy. Również ta witamina zapobiega utracie wilgoci, nasycając skórę użytecznymi pierwiastkami. Składnik ten reguluje poziom PH i działa na poziomie komórkowym, wzmacniając układ odpornościowy. Kwas askorbinowy korzystnie wpływa na wygląd skóry, rozjaśniając i wyrównując cerę. A może zastanawiasz się, czy produkty z witaminą C można stosować na co dzień? Kosmetolodzy twierdzą, że musisz to zrobić. Najlepiej stosować te produkty rano, przy takim stosowaniu zwiększa się skuteczność, a skóra jest nasycona antyoksydantami. Będziesz mógł błyszczeć przez cały dzień. Witamina C stymuluje również produkcję naturalnego kolagenu. To białko, które utrzymuje jędrność skóry.

Seria produktów ANEW zawsze była jedną z najpopularniejszych. To właśnie te produkty pielęgnacyjne zawsze odnosiły największe sukcesy w asortymencie Avon, dzięki dobrze skoordynowanej i ogromnej pracy specjalistów. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość produktów. Złóż zamówienie, aby otrzymać najlepsze produkty do wyczerpania zapasów.