Katalog Avon 10 2022 Październik Polska

Zapraszamy do obejrzenia katalogu Avon 10/2022 Październik.
Rozwiń katalog do pełnego ekranu za pomocą strzałek w prawym górnym rogu.
Możesz obracać strony „w lewo” i „w prawo” za pomocą strzałek nawigacyjnych.

Avon katalog 10/2022 Październik online

Nowy katalog Avon 10 2022 październik — zachwyci Cię nowymi, jasnymi kosmetykami i perfumami. Z roku na rok konsultanci i stali klienci wybierają tę firmę ze względu na troskę o ludzi i miłość do swojej pracy. Widać to w każdym produkcie. Każde narzędzie przechodzi kilka etapów rozwoju i niezliczone testy, dzięki czemu otrzymujesz najlepszy produkt i możesz cieszyć się jego używaniem. Wiele dziewczyn nie lubi na bieżąco używać tych samych produktów, chcą ciągle próbować czegoś nowego. Dlatego w każdym katalogu Avon pojawiają się nowe przedmioty, które dziewczyny polubią i zakochają się w sobie od pierwszego otwarcia opakowania. Jakie nowości cieszą Cię aktualnym katalogiem?

Głównym produktem jest nowa woda perfumowana FAR AWAY SPLENDORIA. To korzenny, orientalny zapach w butelce. Wschód to delikatna sprawa — tak mówią o tym obszarze, a te słowa doskonale opisują perfumy. Tonikowy aromat z nutą przypraw, który wywołuje silne emocje. Zapach ujawnia całą zmysłowość kobiecej natury i podkreśla jej delikatność. Proste nuty dodają pasji FAR AWAY SPLENDORIA. Oprócz wody perfumowanej Avon oferuje do kupienia krem ​​do ciała o tym zapachu, a także miniaturowe perfumy. Krem nawilża skórę i nadaje jej niesamowity zapach. Perfumy w miniaturze pozwalają zabrać je ze sobą i co jakiś czas odnawiać zapach.

Kolejną nowością w katalogu Avon z października 2022, której nie możesz przegapić, jest PALETA 10 W 1. Ten wysokiej jakości zestaw cieni do powiek pomoże Ci stworzyć makijaż, który podkreśli Twoją urodę. W palecie znajduje się 10 odcieni, które doskonale komponują się ze sobą dzięki temu samemu nasyceniu kolorów. To połyskujące i matowe cienie, które są bardzo odporne, nie kruszą się i nie spływają po powiekach. Po wykonaniu takiego makijażu możesz być pewna swojej urody i nieodpartego charakteru. Dla Twojej wygody do palety zostało dodane lusterko, którego możesz używać oprócz głównego, pomoże Ci przyjrzeć się bliżej makijażowi i wykonać wysokiej jakości cieniowanie. Również w zestawie znajduje się pędzel do makijażu, w takich drobiazgach Avon dba o swoje klientki.

Produkty takie jak wody perfumowane i paleta cieni do powiek pomagają dziewczynom stworzyć dla siebie piękny wizerunek, który jest przemyślany w najmniejszym szczególe.Styl to nie tylko ubrania — to połączenie drobnych detali, takich jak dodatki, makijaż i zapach . Wszystko to znajdziesz w katalogu Avon 10/2022.