Avon Fokus 5 2023 Maj Polska

Fokus 5 2023 Avon Maj

Spieszymy się z prezentacją najnowszego katalogu Avon Focus 5 2023 Maj, który powstał specjalnie dla konsultantów Avon. Promocje, świetne oferty i programy z tego katalogu pomogą Ci prowadzić odnoszący sukcesy biznes w Avon. Miłego oglądania!

Każda edycja katalogu Fokus 5 2023 koncentruje się na tym, co najważniejsze i co jest potrzebne do odniesienia sukcesu w firmie Avon. W nowym katalogu Focus znajdziesz świetne oferty, promocje, programy prowizyjne oraz aktualności katalogu 6. Bardzo ważne jest, aby być tego wszystkiego świadomym, ponieważ w ten sposób można osiągnąć zamierzony wynik. Skorzystaj z maksymalnego udziału w programie prowizyjnym i uzyskaj jak największe korzyści materialnych. Wiedząc z wyprzedzeniem o nowościach kolejnej kampanii, możesz je wypróbować, by później doradzić swoim ulubionym klientom. Przeczytaj szybki przegląd nowego katalogu.

  • Strony 4–12 tego katalogu zawierają sekcję dla aktywnych konsultantów, którzy zawsze biorą udział w promocjach i programach prowizyjnych.
  • Strona 13 poświęcona jest sekcji urody. Wskazówki dotyczące pielęgnacji i przydatne sekrety.
  • Na stronach 14–17 znajdują się bestsellery z najnowszych kampanii, jest to bardzo przydatna informacja.
  • Na stronach 18–33 znajduje się sekcja „Outlet”. Dla wielu są to ulubione strony, bo jest to część wyprzedaży najpopularniejszych produktów.
  • Strony 34–36 zawierają listę wszystkich produktów kampanii Avon, które są obecnie dostępne w sprzedaży.
  • Konsultanci znajdą wersję demonstracyjną następującego katalogu na ostatnich stronach tej edycji magazynu Focus.