Katalog Avon 1 2023 Styczeń Polska

Zapraszamy do obejrzenia Avon katalogu 1/2023 Styczeń.
Rozwiń katalog do pełnego ekranu za pomocą strzałek w prawym górnym rogu.
Możesz obracać strony „w lewo” i „w prawo” za pomocą strzałek nawigacyjnych.

Avon katalog 1/2023 Styczeń online

Czekałeś na pierwszy katalog nowego roku? Chcesz kupić swoje ulubione kosmetyki w atrakcyjnych cenach? Następnie pospiesz się, aby otworzyć katalog Avon 1 2023 Styczeń. Tutaj znajdziesz niesamowitą wyprzedaż towarów i nowych kosmetyków.

Wraz z dynamicznym tempem życia pozostaje coraz mniej czasu na wysokiej jakości codzienną pielęgnację ciała i rozkosze urody, a makijaż staje się prostszy i bardziej minimalistyczny. Coraz częściej słyszymy o wielozadaniowości i multimaskowaniu, gdy zamiast długich zabiegów kosmetycznych dziewczyna decyduje się na włączenie do swojej osobistej pielęgnacji uniwersalnych zasad i nakłada na twarz kilka maseczek jednocześnie. Istnieje odpowiednik tego trendu w makijażu, którego zaczęły używać gwiazdy i nazywa się go „gołymi” oczami. Potrzebujesz takiego makijażu na nowy sezon? Na ratunek przyjdą prawie niewidoczne cienie, gęste puszyste rzęsy, ale nie fałszywe, uwodzicielskie usta z uniwersalną pomadką, minimalizm kolorów i cały obraz. Oto, co ma do zaoferowania katalog Avon Styczeń 2023:

  1. Pomadka „Z efektem objętości” to super objętość i jednocześnie odżywienie ust dzięki retinolowi i kolagenowi.
  2. Chcesz magicznej uwodzicielstwa? Następnie połącz szminkę z błyszczykiem objętościowym 3D nowej marki Mark by Avon.
  3. Ale jeśli nadal chcesz poważnie zająć się makijażem i skupić się na kolorze i idealnym odcieniu twarzy, użyj korekty punktowej za pomocą korektora Perfect Tone; wyrównaj ton za pomocą fluidu i uzyskaj idealną powierzchnię skóry dzięki średnio transparentnemu kryciu z matującego kremu-pianki Perfect Tone.
  4. Świeży i naturalny wygląd skóry, wyrazisty, ale prosty makijaż jest możliwy dzięki pudrowi w kompakcie Luxe, który zawiera ekstrakt z naturalnego białego szafiru.
  5. Delikatny blask, mocniej podkreślone piękno twarzy, minimum niedoskonałości – taki efekt pojawi się natychmiast po zastosowaniu pudru w kulkach „Perfect Shade”. Do Twojej dyspozycji jest korekcja koloru, nieskazitelny koloryt skóry oraz wygodny puder do letniej kosmetyczki.