Avon Fokus 12 2022 Grudzień Polska

Fokus Avon Grudzień 2022

W nowym wydaniu katalogu dla Konsultantów — Avon Focus 12 2022 Grudzień — znajdziesz wiele wskazówek dotyczących promocji swojego biznesu, możesz skorzystać z promocji i zaskoczyć swoich klientów nowymi produktami!

Twoi klienci zdecydowanie szykują się do świąt, więc możesz zamówić kosmetyki, perfumy i gotowe zestawy upominkowe na korzystnych warunkach. Im więcej kupisz, tym bardziej wzrośnie Twoja zniżka! Jednocześnie możesz zdobywać punkty i wymieniać je na nagrody! Avon Focus oferuje nie tylko kosmetyki, ale także pomysły na prezenty, takie jak zestaw dwóch filiżanek, 18-częściowy serwis obiadowy, centrum muzyczne Philips czy ekspres do kawy Tefal. Aby zarobić więcej, zaproś znajomych do Avon i zdobądź kupony. Szczegółowe warunki promocji opisane są na łamach magazynu.

Wesprzyj akcję przeciwko przemocy wobec kobiet, kup specjalne produkty Avon! Pospiesz się, aby skorzystać z wakacyjnych rabatów, zamawiaj produkty higieniczne, zapachy i kosmetyki w niskich cenach! Z 70% rabatem możesz kupić produkty FootWorks, Senses i Encanto. Uzyskaj 50% zniżki na luksusową paletę Blush & Glow w 6 matowych i błyszczących odcieniach.