AVON FOKUS 2 2023 Luty

Zapraszamy do obejrzenia Fokus Avon 2/2023 Luty Polska.
Rozwiń katalog do pełnego ekranu za pomocą strzałek w prawym górnym rogu.
Możesz obracać strony „w lewo” i „w prawo” za pomocą strzałek nawigacyjnych.

Fokus 2 2023 Avon Luty Polska

Katalog Avon Focus 2/2023 Luty otwiera przed swoimi klientami nowe możliwości oszczędzania budżetu i prezentuje nowe produkty zapewniające stylowy wygląd! Bierz udział w promocjach, wykorzystaj wszystkie przywileje aktywnych kupujących, aby stać się posiadaczem sprzętu AGD, specjalnych zestawów kosmetyków, akcesoriów i innych produktów z katalogu!

Do sprzedaży trafiły dwa nowe zapachy — woda toaletowa Attraction Desire dla niej i woda toaletowa dla niego Attraction Desire. W próbkach są już opcje, więc możesz samemu zapoznać się z nowościami i zaoferować je swoim klientom. Te sparowane zapachy oparte są na akordzie The Fire z gorącą nutą eliksiru smażonej wiśni. Zbliża się najbardziej romantyczne święto roku, więc wielu będzie chciało zadowolić zakochanych nowymi smakami! W katalogu Focus są inne pomysły na prezenty, na przykład biżuteria w formie serduszek. Sprawdź elegancki zestaw 4 par kolczyków ze sztyftem lub zestaw kolczyków i bransoletek Camille. Zegarek Clara z sercem na tarczy jest dostępny w dobrej cenie. Zmień swój wygląd dzięki nowym, stylowym szalikom lub wybierz nową torebkę na wiosenny look. Duża torebka z ozdobnym łańcuszkiem w czerwonym odcieniu będzie jasnym i praktycznym dodatkiem na każdą okazję, a małą torebkę z kokardką można wykorzystać na przyjęciu czy na spacerze.

Kolekcja do pielęgnacji włosów Advance Techniques jest teraz jeszcze lepsza! Projekt został zaktualizowany, a formuły poprawione, dzięki czemu te fundusze będą sprzedawane jeszcze wydajniej. Aż do 70% sprzedaży dotyczy kosmetyków, lakierów do paznokci, szminek i produktów higienicznych. Np. W niskiej cenie można kupić zestaw wody toaletowej i żelu pod prysznic Man lub którykolwiek z damskich zapachów z kolekcji Summer White, a przy zakupie dwóch wód perfumowanych rabat staje się jeszcze większy.