Avon Focus 6 2023, 7 2023, 8 2023 — to dobry przewodnik i pomocnik dla tych, którzy chcą zarabiać na sprzedaży kosmetyków Avon. Skorzystaj ze wszystkich narzędzi dostępnych w magazynie Focus i przenieś swój biznes Avon na wyższy poziom.

Magazyn jest podzielony na kilka sekcji i każda z nich pomaga w sprzedaży kosmetyków. Spójrzmy na każdego z nich.

Główne sekcje Avon Fokus

  • Program punkty i nagrody. Rob zakupy, zbieraj punkty i odbieraj fantastyczne nagrody. Często nagrodami są zestawy kosmetyków, perfum lub akcesoriów. Im więcej punktów zbierzesz, tym wyższa będzie Twoja nagroda. Dla każdego Focus — osobne warunki.
  • Klub Róży. Aby dostać się do klubu Róży, konieczne jest spełnienie określonych warunków. Możesz dowiedzieć się o nich w Focus. Czekasz na cenne prezenty za udział w klubie.
  • Programy dla ambasadorek/ambasadorow. Udział w tych programach jest dla Ciebie bardzo korzystny. Im więcej produktów (uczestniczących w programie) kupujesz, tym większa jest Twoja zniżka. Sprzedając te produkty, możesz zarabiać na różnicy ich wartości.
  • Stop! Okazja. To wyjątkowa okazja, aby kupić popularne produkty po niewiarygodnych rabatach. Wykorzystaj tę możliwość maksymalnie.
  • Oferty Demo. To super narzędzie Focus, które pomaga zwiększyć sprzedaż. Zaoferuj klientom przetestowanie próbek kosmetyków i zebranie wielu zamówień.