AVON FOKUS 4 2021 Polska

Fokus 4 2021 Avon online Polska

Avon Focus 4 2021 Polska jest teraz na twoich ekranach w wysokiej jakości! Każdy nowy numer tego magazynu jest bardzo ważny dla wszystkich konsultantów i menedżerów firmy Avon, ponieważ określa, na czym będzie ukierunkowany kolejny katalog. To w tym magazynie można dowiedzieć się o nowościach w kampanii Avon 5, dowiedzieć się o promocjach i dochodowych programach, w których możesz wziąć udział. Katalog ten jest również pełen przydatnych wskazówek, które możesz zastosować w swojej pracy z klientami. Co można znaleźć w nowym numerze? Przejrzyj ten katalog i znajdź najlepsze oferty, ponieważ co trzy tygodnie zmieniają się i stają się tylko lepsze. Możesz porównać wydanie 4 i 3 i przekonać się, że tak jest. W poprzednim katalogu popularne były następujące sugestie:

  • Wiosenna woda perfumowana dla niej i dla niego za jedyne 5,99 zł! Wiosna to wspaniały czas w roku, kiedy wszystko kwitnie i pachnie. Zastosuj zapach wiosny na nadgarstkach i wchodząc do każdego pomieszczenia wprowadzisz ze sobą dobry nastrój.
  • Woda toaletowa Cherish Escape jest tym, czego potrzebujesz na sezon wiosna 2021! Niech kolejne miesiące Twojego życia będą najlepsze, spełnią się wszystkie Twoje marzenia, a Ty pachnisz wiosną. Ta seria ma również dla niego dynamiczny zapach.