KATALOG AVON 1 2021 POLSKA

Avon katalog 1/2021 online Polska

Nowy rok rozpoczyna się od nowej kampanii firmy Avon 1 2021. Wszyscy konsultanci z niecierpliwością czekają na to, ponieważ są przekonani, że mogą znaleźć nowe produkty i wyprzedaże swoich ulubionych kosmetyków. W tym katalogu można znaleźć produkty, które stały się bestsellerami, kupują je dziewczyny, które po wypróbowaniu tych produktów raz nie mogą już używać niczego innego. Dziś trudno znaleźć dziewczynę, która nigdy nie korzystała z tych kosmetyków. Dzięki wysokiej jakości produktów wielu zakochuje się w firmie Avon na zawsze. Jeśli należysz do nielicznych, którzy jeszcze nie stosowali tych kosmetyków, to masz okazję zacząć właśnie od tego katalogu. Szeroki asortyment nie pozostawi Cię obojętną – na pewno znajdziesz swoją ulubioną serię. Od czego warto zacząć znajomość z Avon?

Seria kremów pielęgnacyjnych ANEW. W tej serii znajdują się kremy dla różnych typów skóry i dla różnych grup wiekowych. Każdy typ skóry wymaga szczególnej pielęgnacji i uwagi, bo to, co jest idealne dla jednej dziewczyny, może zrujnować wygląd i zdrowie drugiej. Dlatego bardzo ważne jest, abyś wypróbowała różne produkty – jest to jedyny sposób, w jaki możesz znaleźć coś, co pomoże Ci w pielęgnacji.

  • Krem na dzień i na noc dla skóry 35+. To nowość z katalogu 14, którą wielu polubiło na tyle, że stała się ona hitem sprzedaży. Produkt skutecznie zapobiega powstawaniu zmarszczek dzięki innowacyjnej formule i protinolowi w składzie. Ten składnik daje efekty już po drugiej aplikacji. Ponad 93% kobiet, które używały tego produktu przez określony czas, zgłasza wyniki przekraczające wszelkie oczekiwania.
  • Krem na dzień i na noc dla skóry 45+. Bardzo ważne jest łączenie produktów z tej samej serii. Tylko w takim przypadku możesz liczyć na maksymalny wynik. Krem na dzień doskonale chroni delikatną skórę twarzy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. SPF 25 zapewnia pożądany poziom ochrony. Skóra w tym wieku wymaga szczególnej pielęgnacji i troski. Wzmocniona formuła Protinolu dostarcza skórze niezbędnych składników.
  • Krem na dzień i na noc dla skóry 55+. Jest to doskonały środek do pielęgnacji skóry w tym wieku. Ulepszona formuła tego kremu daje wysokiej jakości efekt liftingu. Już po pierwszym zastosowaniu skóra wygląda wyraźnie młodziej i zdrowiej. Jednak w celu uzyskania długoterminowych wyników ważne jest regularne stosowanie tego środka. Ta kompleksowa pielęgnacja zapewni Twojej skórze młodość i zdrowie.