KATALOG AVON 16 2020

Katalog Avon 16/2020 online Polska

Nowy katalog Avon 16/2020 jest już dla Ciebie dostępny — możesz oglądać i kupować swoje ulubione kosmetyki w niskich cenach. Avon to przede wszystkim produkty wysokiej jakości, które w laboratoriach tworzone są przez wysokiej klasy specjalistów. Kształcili się na renomowanych uczelniach światowych i nadal pogłębiają swoją wiedzę z zakresu technologii kosmetycznej. Za każdym razem wprowadzają innowacje i ulepszają poziom produktu. Skład ich kosmetyków jest bardzo starannie opracowany i przetestowany przez wiele dziewcząt w grupach testowych. Są produkty, z którymi wielu kojarzy się cała firma Avon. Ta kategoria produktów obejmuje następujące kosmetyki:

  • Baza do luksusowego makijażu LUXE. Baza jest bardzo ważna w tworzeniu idealnego makijażu. Produkt wyrównuje koloryt skóry i przygotowuje ją do wykonania makijażu. Sekret sukcesu tego produktu tkwi w pyle diamentowym zawartym w tym produkcie. To właśnie ten składnik sprawi, że Twoja skóra będzie idealna, a zmarszczki będą mniej widoczne. Wśród pięciu przedstawionych w palecie na pewno znajdziesz swój odcień skóry.
  • Serum do twarzy ANEW Clinical. To jest dokładnie narzędzie, z którego korzystają profesjonaliści zajmujący się urodą. Kwas hialuronowy 1,5% działa korzystnie na skórę, wygładzając zmarszczki.