Katalog Avon 7 2023 Lipiec Polska

Zapraszamy do obejrzenia Avon katalogu 7/2023 Lipiec.
Rozwiń katalog do pełnego ekranu za pomocą strzałek w prawym górnym rogu.
Możesz obracać strony „w lewo” i „w prawo” za pomocą strzałek nawigacyjnych.

Avon katalog 7/2023 Lipiec online

Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem Avon lipiec 2023. Choć sezon letni wciąż w pełni i nie jesteśmy pozbawieni wszystkich jego uroków, zbliża się ostatni miesiąc gorącego sezonu, a jego warunki dyktuje jesień. Czy wypełniłaś już swoją kosmetyczkę kosmetykami, aby wyglądać modnie i kobieco w tym czasie? Czas o tym pomyśleć, być jasnym i imponującym, zapewnić najlepszą pielęgnację, która jest odpowiednia w chłodniejsze dni, zamówić produkty i kosmetyki w przystępnej cenie.

Jeśli w Twoim modowym looku na jesień celem jest pokazanie się jako zabójcza piękność, to musisz dobrać odpowiednie kosmetyki. Czułość i romantyzm tu się nie sprawdzą, bo trzeba olśniewać urodą, wyróżniać się na tle innych i łapać zaczarowane spojrzenia facetów. Asystentami urody będą: czarny tusz do rzęs Volume Mania, efekt nabłyszczenia błyszczyka oraz „Fashion mix” odcieni na paznokciach z lakierem z katalogu Avon 7 2023.

A jeśli na swoim obrazie chcesz wyrazić delikatność, kobiecość, dyskretność, błyszczący błyszczyk i modny lakier „Fashion Mix” pomogą podkreślić to piękno w tobie. Użyj pastelowych odcieni, stwórz efekt nude, wyraź wszystkie wdzięki kształtu twarzy, wyrazistość oczu, objętość ust, ale nie przesadzaj, aby nie uzyskać odpychającego efektu. Delikatność obrazu powinna być połączona ze zdrową skórą. Czego to wymaga?

W nowym numerze lipcowego katalogu znajdziecie aktualny zestaw produktów stworzonych z myślą o rozwiązaniu problemów skórnych: nadmiaru sebum, zabrudzeń, zaskórników, matowości, zmarszczek i ogólnie niezdrowego wyglądu. W kompleksie takich produktów na pierwszym miejscu będzie pianka oczyszczająca na bazie tlenu, płyn do demakijażu i chusteczki do twarzy, które spełniają 2 główne funkcje. Najlepsza opcja pielęgnacji i urody w nowym sezonie!