Katalog Avon 10 2020 online

Zapraszamy do obejrzenia katalogu Avon 10 2020. Obowiqzuje: 02.07.2020 — 22.07.2020. Zrób katalog na pełnym ekranie — strzałki w prawym górnym rogu.

Avon katalog 10 2020 Polska online

Onlain katalog Avon 10 2020 zostanie zapamiętany przez ciebie z jego niesamowitej sprzedaży. Możesz zaoszczędzić na zakupach, nawet do 65% kosztów towarów. Pospiesz się, aby wziąć udział w głównej sprzedaży tego lata. Na okładce katalogu widzimy jednocześnie dwa smaki: Avon Surreal Island i Perceive Dew.

Perfumy Surreal Iceland Avon to godny przedstawiciel pachnącego butiku Avon! Ten zapach jest niesamowity i niepowtarzalny. Wyróżnia się tym, że na każdym przedstawicielu płci pięknej brzmi w szczególny sposób, podkreślając naturalną kobiecość i piękno! Ten perfumy to najlepszy prezent dla każdej kobiety! Nie jest tajemnicą, że z każdym zapachem, jak u każdego mężczyzny, kobieta objawia się na różne sposoby, pokazując różne oblicza siebie. Duchy z katalogu Avon 10 2020 pomogą odkryć twoją wewnętrzną siłę i dać ci ogromny ładunek pozytywnej energii! Aroma przyciąga uwagę mężczyzn do swojego właściciela i daje pewność atrakcyjności!

Perceive Dew z Polska katalogu Avon 10 2020 to kobieca kompozycja perfum, która należy do rodziny kwiatowej, w podrodziny zapachów wodnych. Po raz pierwszy pojawiła się w sklepach z perfumami w 2011 roku. Szczególnie interesująca jest butelka kompozycji. Przypomina fragment lodu. Perfumy to nowa wersja Perceive, która została wydana w 2000 roku.
Nutami głowy Avon Perceive Dew są melon, cytryna i frezja w kolorze białym. Następnie nuty serca tworzą morelę, wodę morską i wiciokrzew. Ostatni akord kładzie się na ambra, drzewo sandałowe i piżmo.

Nowe produkty w katalogu Avon 10 2020

  • Woda perfumowana Incandessence Enjoy.
  • Woda toaletowa Sunshine of Sicilia.
  • Szminka 2 in 1: creamy lip & cheek colour.
  • Kosmetyczka do powieszenia z modnym geometrycznym wzorem i czterema sekcjami.
  • Stylowe jasne bransoletki, które idealnie nadają się na plażę.