AVON FOKUS 16 2020 Polska

Fokus 16 2020 Avon online Polska

Kosmetyki Avon to produkty dla prawdziwych Pań, które potrafią o siebie zadbać. Okazywanie miłości i troski o siebie jest bardzo ważne. Istnieje wiele sposobów, aby to zrobić. Na przykład: dobry sen, zdrowe odżywianie, które nie jest pozbawione urozmaicenia, bezstresowy, odpowiedni wypoczynek i produkty do pielęgnacji ciała. Zaufaj firmie Avon, aby zapewnić Ci najnowszą pielęgnację ciała.

Matujący krem ​​do twarzy z efektami do skóry tłustej. Szczególnie latem pielęgnacja wymaga skóry tłustej. W końcu wzrasta produkcja wydzieliny łojowej, dlatego tak ważne jest, aby zapewnić skórze taką pielęgnację. W sezonie letnim wiele osób preferuje kremy z filtrem SPF. To jest logiczne i poprawne. Ten produkt zawiera również elementy zapewniające ochronę w SPF 20. Używaj tego produktu i bądź pewny swojego wewnętrznego blasku, ponieważ Twoja twarz nie będzie miała niepotrzebnego blasku.

Zmiękczający peeling micelarny do twarzy. W tym sezonie skóra potrzebuje dobrego oczyszczenia, ponieważ kurz miejski i tłuste wydzieliny mogą zatykać pory. Peeling na bazie ekstraktu z centelli azjatyckiej delikatnie oczyszcza skórę, pozwalając jej oddychać. Oczyszczanie to jeden z najważniejszych elementów pielęgnacji. Rzeczywiście, bez tego etapu żaden zastosowany produkt nie będzie mógł być skuteczny i spełniać swojej funkcji.

Maseczka do twarzy „Ochrona przed rozpryskami. Opłata za energię ”. Ten produkt jest specjalnie opracowany dla młodej skóry. Młode dziewczyny prowadzą aktywny tryb życia, co może powodować stres dla skóry. Ta maska ​​zapewnia niezbędną regenerację po długim dniu z wieloma ważnymi rzeczami do zrobienia. Innowacyjna formuła z aminokwasami wspomaga proces mikrokrążenia, który jest niezbędny dla zdrowo wyglądającej skóry.