AVON FOKUS 1 2021 Polska

Fokus 1 2021 Avon online Polska

Avon Focus 1 2021 Poland jest już na Twoich ekranach w dobrej jakości. Sprawdź nowy magazyn online, aby poznać najlepsze ceny kosmetyków. Jeśli jesteś konsultantem Avon — magazyn Focus jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Przecież zebrane są tutaj wszystkie niezbędne narzędzia do prowadzenia biznesu w firmie: programy dla konsultantów, Klub Różany, rabaty na produkty, zapowiedzi nowości w przyszłych katalogach oraz zestawy próbnych próbek.

Solidna Patelnia 4w1 — możesz smożyć (w tym na głębakim tłuszczu), dusić, piec i gotować na parze. Na co tylko masz ochotę! Materiał: aluminium, stal nierdzewna (rgczka). Wymiary: 24 x 9x 24 cm, rączka 20 cm. Kompatybilna z kuchenkami gozowymi, elektrycznymi, witroceramicznymi i indukcyjnymi. Można ją myć w zmywarce i wstawiać do piekarnika.

  • Patelnia.
  • Pokrywka ze szkła hartowanego.
  • Koszyk do smożenia na głębokim tłuszczu.
  • Podkładka do gotowania na parze i grillowania.

Postaw na nasze bestsellery i zwiększ swoją sprzedaż! Polecajac produkty oznaczone jako bestseller, masz pewność, że Twoje klientki docenią ich działanie, jakość i cenę, tak jak tysiące innych osób, które już je przetestowały. To także kosmetyki, z którymi zyskujesz podwójnie: Twoim klientom przynoszą zadowolenie, a Tobie — dodatkowy zarobek!

https://www.youtube.com/watch?v=ZPwy5_Hep2M