Katalog Avon 8 2023 Sierpień Polska

Zapraszamy do obejrzenia Avon katalogu 8/2023 Sierpień.
Rozwiń katalog do pełnego ekranu za pomocą strzałek w prawym górnym rogu.
Możesz obracać strony „w lewo” i „w prawo” za pomocą strzałek nawigacyjnych.

Avon katalog 8/2023 Sierpień online

Rozpocznij nowy sezon w najlepszej formie! Zamów stylowe nowości dla siebie i swojej rodziny, jasne produkty sezonu do makijażu, manicure i pielęgnacji ciała w romantycznym sezonie letnim. To wszystko w katalogu Avon 8 2023 Sierpień.

  • Spa na planecie. Najpopularniejsza seria pielęgnacyjna marki Avon nie ustaje w wypuszczaniu nowych pozycji dla Twoich ulubionych klientek. Tym razem w serii pojawi się serum do skóry szyi i dekoltu oraz peeling do ciała. Kawa kolumbijska stała się bazą dla tak wyjątkowych produktów. Produkty te mają za zadanie wzmacniać, zwłaszcza skórę szyi i dekoltu, która z czasem traci jędrność i tego potrzebuje. Peeling do ciała może oczyścić skórę z martwych komórek i wzmocnić nowy, czyniąc ją gładką.
  • Pielęgnacja z Avonu. Pielęgnacja, której potrzebuje Twoja skóra. Potrzebują go szczególnie posiadaczki cery suchej, dla których ten balsam został stworzony. Produkt nawilża skórę i odżywia ją niezbędnymi składnikami. Olej migdałowy łagodzi efekt ściągnięcia skóry, a gliceryna odżywia skórę i sprawia, że ​​środek jest hipoalergiczny.
  • Jedyne sensacje. Nowe obuwie z tej linii produktów zachwyci Cię swoim stylem i wygodą. Model ten wykonany jest w dwóch modnych kolorach: zielonym i czerwonym. Składają się z bardzo wysokiej jakości poliestru, a dzięki najdokładniejszej siatce wymiarowej opcja niewygodnych butów jest całkowicie wykluczona. Na letnie wakacje ta opcja jest idealna.

W tej chwili jest to wyjątkowy i wysokiej jakości kosmetyk, który słusznie zajmuje swoją pozycję na rynku światowym. Jeszcze do niedawna katalog Avon można było kupować i przeglądać wyłącznie za pośrednictwem przedstawiciela firmy. Jednak teraz kosmetyki są sprzedawane w każdym sklepie kosmetycznym, a katalog Avon sierpień 2023 można przeglądać online w Internecie.