Katalog Avon 4 2023 Kwiecień Polska

Zapraszamy do obejrzenia Avon katalogu 4/2023 Kwiecień.
Rozwiń katalog do pełnego ekranu za pomocą strzałek w prawym górnym rogu.
Możesz obracać strony „w lewo” i „w prawo” za pomocą strzałek nawigacyjnych.

Avon katalog 4/2023 Kwiecień online

Co przygotował nowy polski katalog Avon 4 2023 kwiecień? Mnóstwo nowości, rabatów i promocji. To wszystko dla Ciebie, bo piękno jest dostępne dla każdego! Kosmetyki Avon są wyjątkowe, używane przez tysiące kobiet w każdym wieku na całym świecie. Rozwój składu danego produktu, niezależnie od tego, czy jest to środek pielęgnacyjny, kosmetyk dekoracyjny czy perfumy, nie kończy się nawet po wejściu na rynek światowy. Ale to wcale nie oznacza, że ​​nowe produkty są gorszej jakości — nie, to tylko świadczy o nienasyconej chęci doskonalenia się ekspertów Avon i ich miłości do klientek. Ciągłe badania i ankiety pomagają udoskonalać recepturę i obniżać koszty produkcji, a co za tym idzie cenę produktu finalnego, taką jaką widzimy w katalogu.
Co nowego znajdziesz w katalogu Avon kwiecień 2023?

  • Little Black Dress Weekend to zapach, który stał się wieczną klasyką, podobnie jak legendarna mała czarna Coco Chanel. A teraz Avon wypuszcza nową wersję ulubionego zapachu wszystkich! Co na to powiesz? Nie wahaj się i jako pierwsza wypróbuj ten zapach!
  • Nowy smak jagodowy Kir-Royal. Ten zapach czarnej porzeczki i maliny jest dostępny w produktach do pielęgnacji skóry. Weź relaksującą kąpiel z tą pianką i zapomnij o wszystkich problemach.
  • Żel pod prysznic z tej linii produktów delikatnie oczyszcza skórę, nie wysuszając jej.
  • Balsam do ciała nada skórze aksamitną i nawilżającą konsystencję, jeśli jakikolwiek produkt ją wysuszył. Podobny balsam jest dostępny w formie sprayu, odświeża skórę.
  • Krem do rąk z tymi składnikami szybko się wchłania i nadaje skórze gładkość.

Wejdź w świat przyjemności z kosmetykami Avon.